Újabb erzsébeti érmek strandbirkózásban

2020.08.03. – A strandbirkózó országos bajnokság második állomásán is ott volt szakosztályunk, két érmet és egy pontszerző helyezést zsebeltek be birkózóink.

Igencsak népes strandbirkózó bajnokságot rendeztek múlt szombaton Balatonfüreden, a sorozat második állomásának helyszínén, a Füred Kemping és Üdülőfaluban.A három korosztályban közel 250 versenyzőt felvonultató bajnoki sorozaton természetesen szakosztályunk is képviselteti magát, ezúttal az U18-as és felnőtt korcsoportokban volt érdekelt.

Ifi Európa-bajnoki bronzérmesünk, Tösmagi Attila az esztergomihoz hasonlóan ezúttal is döntőbe verekedte magát a 80 kilogrammosok között, azonban ezúttal legyőzőre talált, így kénytelen volt beérni az előkelő ezüstéremmel.

Ugyancsak a dobogó második fokán zárt sokszoros felnőtt Európa-bajnoki ötödik helyezettünk, Sleisz Gabriella is, miután a női + 70 kilogrammosok fináléjában alul maradt az Eb-második Németh Zsanettel szemben.

116563478 1582873071887055 3413359283149004486 oU18-as eredményeink:
70 kg: 6. Kovács Olivér
80 kg: 2. Tösmagi Attila

Felnőtt eredményünk:

+ 70 kg: 2. Sleisz Gabriella

A 2020. évi strandbirkózó országos bajnoki sorozat harmadik és egyben utolsó állomása a budakalászi Lupa Beachen lesz augusztus 15-én, szombaton.

Megjelent: 257 alkalommal